Usługi‎ > ‎

Automatyka biura i domu

I ROLETY ZEWNĘTRZNE

Każda osoba marzy aby po powrocie do domu czuć się bezpiecznie, aby znaleźć schronienie. Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo w domu i pracy polecamy montaż rolet antywłamaniowych.

Dzięki współczesnym osiągnięciom technologicznym rolety antywłamaniowe stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Odpowiednio dobrane rolety pozwalają na izolację termiczną zapewniając optymalną temperaturę wewnątrz naszego domu czy biura.

II ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Zasadniczą różnicą miedzy roletami zewnętrznymi a roletami antywłamaniowymi jest rodzaj użytych materiałów do ich produkcji. Zwykle do produkcji rolet antywłamaniowych stosuje się wytrzymalsze materiały.

III DOMOFONY I WIDEODOMOFONY

Urządzenia tego typu stają się coraz popularniejsze. Każdemu z nas zależy na ochronie naszej prywatności. Dzięki wideodomofonom nie tylko porozumiewamy się głosowo z interesantem ale też widzimy go na wyświetlaczu zintegrowanym z domofonem. Takie rozwiązanie zapewnia nam większą swobodę i poczucie bezpieczeństwa, a ponadto pozwalają na zdalne otwieranie wejść do strefy chronionej, nawet bez konieczności użycia okablowania przy instalacji.
Comments